אורן דנילוב - יועץ מס, שרותי מיסוי וחשבונאות
ניוזלטר

הירשמו כאן וקבלו למייל שלכם את כל החדשות

והעדכונים בנושאי מיסוי, חשבונאות, פרישה

הרישום בוצע בהצלחה

אורן דנילוב >חברה בע"מ > שירותי חשבות שכר >
פתח תפריט
חברה בע"מ
חברה בע"מ

שירותי חשבות שכר

 

מעוניינים בחשבות שכר חיצונית? חשבות שכר מהווה נטל משמעותי עבור עסקים וארגונים ולכן רבים מעדיפים להעביר שירותים אלה למשרד חיצוני. הסיבות לכך הן רבות וכוללות את הצורך למקד את הפעילות האירגונית וכן להעביר את הטיפול בנושא רגיש זה לידי מומחה המבין ומעודכן בדיני עבודה.


למעשה, חשבות שכר מהווה מכלול שלם של פעולות חישוביות שמטרתן הפקת משכורות עובדים בהתאם לדיני העבודה ולהסכמים שמתקיימים עימם. הפקת תלושי משכורת שתואמים את החוק והציפיות משיגה עובדים מרוצים וארגונים הנהנים משקט בפעילותם, הן בתוצר וגם מול החוק. לכן, חשבות שכר דורשת הבנה מעמיקה בדיני עבודה, היכרות עם הסכמי השכר הקיימים וכן התעדכנות מתמדת עם הסכמים קיבוציים המשתנים מעת לעת.

 


כיצד מתבצעת חשבות שכר?

 

  • חישוב משכורות – בכדי לשקף נכון את היבטי ההסכמים וההתחייבויות של ההנהלה מול העובדים, פועל החשב מול מחלקת משאבי האנוש, או מול כל גורם אחר שמחזיק בידיו את המידע הרלוונטי של הסכמים אלה. את ההסכמים מתרגם החשב למספרים הכוללים שכר בסיס וכן תוספות שונות הכוללות שעות נוספות וכו'. כמו כן מוסיף החשב גם את ההפרשות הסוציאליות שכוללות קופות גמל, ימי חופשה ומחלה, ביטוחי מנהלים ועוד.
  • דיווחים שוטפים – הוצאות שכר מהוות מרכיב נכבד בעלויות הארגוניות השוטפות ולכן נדרש החשב להעביר דיווחים חודשיים להנהלה. בכך מתאפשר להנהלה להכיר את "השורה התחתונה", תוך חשיפת "עלות המעביד" האמיתית במקום. מידע קריטי זה מאפשר למעסיק למטב את עלויות השכר ואת מצבת כוח האדם ככל האפשר, תוך שמירה על זכויות העובדים והימנעות משחיפה אפשרית לתביעות. 
  • תשלום משכורות – בכל חודש יש את יום המשכורות שבו מועבר השכר לחשבונות הבנק של העובדים. במקביל נדרש החשב על פי חוק להגיש לעובדים את תלשי השכר שלהם ובהם מופיע פירוט מלא של מרכיב השכר וההפרשות השונות. מדובר במסמך משפטי, כן שיש חשיבות רבה בדיוק המידע ובהתאמה פרטנית עבור כל עובד.
  • אירועים שונים – מעת לעת נדרש חשב השכר לבצע פעולות חריגות שונות שכוללות טיפול במקרים של פיצויי פיטורין, אובדן כושר עבודה, חופשת לידה ועוד. במצב זה יידרש החשב לבצע את כל החישובים וההעברות הנדרשות, תוך עדכון ההנהלה.

 


שירותי חשבות שכר עם "אורן דנילוב"


"אורן דנילוב" הוא משרד וותיק המספק שירותי חשבות שכר עבור עסקים וארגונים המעוניינים להתנהל באופן אפקטיבי מול צרכי העובדים וזכויותיהם, וכן מול רשות המיסים. ב"אורן דנילוב" מאמינים שהפקת תלושי שכר מדויקים ונאמנים להסכמים ולחוק, בעלת חשיבות מרכזית עבור המעסיק. אנו יודעים שערנות לגבי הדינמיקה הקיימת בין יחסי עובד מעביד וכן מול החוק מביאה את התוצאה הרצויה לכל הצדדים.

 

מעוניינים במידע נוסף על שירותי חשבות שכר?

למידע נוסף צרו קשר עכשיו במספר 054-7870901 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

צרו קשר

אורן דנילוב - יועץ מס, שרותי מיסוי וחשבונאות, יעוץ לפרישה

טלפון: 054-7870901 | מייל: oren@oren-tax.co.il

 

פייסבוק  

בקרו אותנו בפייסבוק

הפעל נגישות

בניית אתרים